Z Mateuszem znamy się już od dłuższego czasu... a mianowicie nasze drogi zeszły się podczas ślubu przebojowej pary julii i rafała :) Podczas tego wydarzenia ja byłem fotografem a mateusz wraz ze swoim fantastycznym zespołem "Aż po Świt" zabawiali muzycznie gości weselnych.
Bardzo cenię sobie szacunek do swoich klientów, niesamowicie miło pracuje się gdy jest chemia między wykonawcami a parą młodą :) zauważyłem, że mateusz ze swoim teamem podzielają takie same wartości. Niecały rok później poznałem już ich w komplecie, wraz z karoliną powieżyli mi to ważne zadanie wykonania pamiątki z ich dnia ślubu. Jest to szczególnie istotne gdy nie ma rejestracji filmu i wiem, że moje zdjęcia będą najważniejsze.
Tak jak się spodziewałem - wesele karoli i matiego było petardą, rodzina i przyjaciele pary młodej świetnie się bawili, zespół aż po świt dał świetny pokaz a ja czułem się jak jeden z gości za co szczególnie dziękuję. Przygotowania i ślub były pełne emocji, pojawiły się równeż łzy wzruszenia i radości. 
Oby tak dalej :*

You may also like

Back to Top