Fotografia to pasja... :-)  Tak, tak... jest to faktycznie dla mnie pasja, ale nie chcę aby były to puste frazesy.

Dlaczego kocham fotografię? Ponieważ jest w niej coś magicznego, zatrzymana chwila, wehikuł czasu dla ludzkich wspomnień, jest też możliwość pracy z drugim człowiekiem. Tak, to ludzie są najważniejszym tematem moich fotografii, bez nich, bez Ciebie one nie istnieją. Fotografia pozwala mi jednocześnie na interakcje z mnóstwem ciekawych osób, ale pozwala również czasami odciąć się od świata gdy przychodzi czas edycji Waszych zdjęć, gdy zamykam się z komputerem, tabletem i całym tym fotoszopowym oprogramowaniem by dokończyć dzieła :-)
Fotografia to róWnież niezależność, wolność oraz możliwość uczestniczenia w tak wielu ważnych momentach, bycia w centrum niezwykłych wydarzeń a jednak nieco z boku, jako obserwator.
To co mogę zagwarantować TOBIE JAKO FOTOGRAF, TO Z PEWNOŚCIĄ MAKSIMUM ZAANGAŻOWANIA - OD POCZĄTKU DO KOŃCA, TO RÓWNIEŻ DBAŁOŚĆ O DETALE, ODPOWIEM RÓWNIEŻ NA KAŻDE NURTUJĄCE CIĘ PYTANIE (O ILE ZNAM ODPOWIEDŹ :-) ). KIeDY WYKONUJĘ ZDJĘCIA KOMERCYJNIE, NIE MYŚLĘ O TYM JAKO O PRACY LECZ JAKO O WSPÓŁPRACY - A TO WEDŁUG MNIE JEST KLUCZEM DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU I ZADOWOLENIA WAS - MOICH KLIENTÓW, BEZ KTÓRYCH NIE BYŁOBY MOICH ZDJĘĆ.
Back to Top