Premiowane polecenia i opinie
Dziękuję ślicznie za udział w sesji zdjęciowej oraz zaufanie jakim mnie obdarzyliście. cieszę się, że miałem możliwość uwiecznienia dla was tych ważnych chwil. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli opowiedzą Państwo znajomym jak wyglądała nasza sesja i polecą im moje usługi fotografii. Doceniając to, za każdego nowego klienta z waszego polecenia otrzymają Państwo 30 zł rabatu na kolejną sesje. Proszę aby Państwa znajomy podczas kontaktu i rezerwacji sesji zdjęciowej wspomniał o Państwa poleceniu z imienia i nazwiska.
WARUNKI PROGRAMU
1. Rabat można wykorzystać na dowolny rodzaj i pakiet sesji zdjęciowej z oferty stałej tj. nie promocyjnych ofert lub na dodatkowe ujęcia i produkty, chyba że fotograf dopuści możliwość wykorzystania rabatu na sesję promocyjną.
2. Przyznane rabaty można łączyć. Za każdego nowego klienta otrzymują Państwo 30 zł. przy 3 poleceniach łącznie otrzymają Państwo do wykorzystania 90 zł rabatu.
3. Każdy rabat przyznawany jest z dniem wykonania sesji zdjęciowej na okres 12stu miesięcy. Po tym czasie nie ma go w puli do wykorzystania.
4. Rabat przyznawany jest konkretnej osobie i nie ma możliwości jego przydzielenia innej osobie.
5. Za jednego klienta może zostać przypisany tylko jeden raz rabat. Klient tez nie może być już wcześniej naszym klientem, jak również nie może być polecony przez inną osobę. Każdy polecony znajomy może skorzystać z opcji otrzymania prezentu tylko JEDEN RAZ.
6. Opinia wystawiona w portalach poniżej to 10 zł rabatu dodatkowo do Państwa puli. Liczą się już wystawione opinie.
7. Klient ma możliwość uzyskania informacji odnośnie swoich rabatów bezpośrednio przez kontakt z fotografem na email:  artofotostudio@gmail.com
8.Program Lojalnościowy rozpoczyna się z dniem 10.01.2021r.
9.Fotograf zastrzega sobie prawo do możliwości zakończenia programu w każdym momencie, z zastrzeżeniem, że każdy będzie miał możliwość zrealizowania dotychczas zebranych rabatów.
Rabaty dla stałych klientów na kolejne sesje
Chciałbym widzieć Was cyklicznie, chciałbym byście stawali przed moim obiektywem regularnie, bo lubię z Wami pracować, lubię ludzi i czerpię przyjemność z bycia fotografem. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że dla Was to wydarzenie, że wymaga to co nieco przygotowań i również planowania budżetu. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom stworzyłem program lojalnościowy.
W skrócie chodzi o to, że im częściej u mnie kupujecie sesje zdjęciowe, tym tańsze one dla Was są.
Poniżej szczegóły!
Dla kogo jest program lojalnościowy?
Każdy klient może zadeklarować, że chce wziąć udział w programie lojalnościowym. Dotyczy to zarówno par, klientów indywidualnych czy rodzin i dotyczy każdego z oferowanych przeze mnie rodzajów sesji, za wyjątkiem ofert promocyjnych. 

Jak działa program lojalnościowy?
Po ustalonej liczbie sesji wykonanych przeze mnie dla Ciebie jako klienta, przysługuje Ci zniżka na każdą kolejną sesję. Zniżka obowiązuje tylko Ciebie jako klienta, czyli nie można skorzystać z rabatu kupując sesję dla kogoś innego, chyba, że z tym kimś innym wystąpisz na sesji Ty jako osoba fotografowana. Innymi słowy nie możesz kupić zniżkowej sesji dla swojej cioci, żeby ciocia miała sesję portretową, ale możesz ją kupić dla cioci, jeśli w sesji uczestniczyć będziecie we dwie. Można też śmiało kupować sesję z rabatem dla swoich dzieci, bo tutaj jest to naturalne i robię oczywiście wyjątek.
Warunkiem koniecznym do spełnienia jest, cykliczne korzystanie z przysługującego rabatu. Czyli w chwili, w której nabywasz prawa do rabatu obowiązuje on już zawsze, ale warunkiem by go nie stracić jest przychodzenie na sesję zdjęciową co najmniej raz w ciągu roku. Innymi słowy rabat obowiązuje rok i każda wykonana sesja przedłuża rabat o kolejny rok.
Podsumowanie zasad
1. Jeżeli wykonasz u mnie płatną sesję na kolejne przez rok otrzymujesz 10% rabatu
2. Po czterech wykonanych sesjach u mnie otrzymujesz wyższy rabat 15% pomniejszający cenę standardową
3. Po 10 wykonanych u mnie sesjach otrzymujesz rabat 20% na kolejne zlecenia
4. Warunkiem podtrzymania rabatu jest wykonanie jednej sesji w ciągu 12stu miesięcy (czyli np. Jeżeli ostatni raz współpracowaliśmy podczas ślubu 5 czerwca 2020 roku - rabat jest ważny do 4 czerwca 2021 roku)
Ważne! Liczymy dotychczasowe sesje wykonane przed wejściem wyżej wymienionych zasad 😀
Fotograf zastrzega sobie prawo do zakończenia wyżej wymienionych programów poleceń i programu lojalnościowego,  zastrzeżeniem możliwości wykorzystania nabytego przez klienta prawa do rabatu.
Jeżeli korzystasz z obydwu uprawnień - liczymy następująco (cena usługi - upust za polecenia i opinie) - rabat lojalnościowy
W obu programach nie są uwzględniane sesje przeprowadzane grupowo w przedszkolach i szkołach.
Back to Top